• De inschrijving voor oud deelnemers start op 12 November en voor nieuwe deelnemers start deze op 12 december.
  • Noteer deze datums.
Home » Meedoen » Deelnemers 45e Singlehanded 2022

Er kunnen maximaal 60 deelnemers direct inschrijven, daarna komt u op de wachtlijst!

 

Guido vd Werf

Ozo Heppie

Django 770

Jac Sandberg

De Tijd zal 't Leeren

Tjalk 

Harris Visser

Black Magic Woman

Waarschip 1010

Wolfgang Okken

Bon Bida

Waarschip 1010

Job Schipper

De Uitvreter

Waarschip 28 LD

Jetze Dirk Spijksma

Seabadger

Waarschip 28LD

Klaas Hoogstra

Tapatai

Waarschip 570

Eric van der Velde

Oostenwind

Fortissimo

Minke Docter

Nissa

Marsvin 22

Koen van Duivenboden

Flytande

Marieholm 26

Marco Bergman

Zeehond

Vanguard 2

Arnoud Luijten

Vingilot

One off 36 Koos de Ridder

Theo Keijzer

Robijn

E- Boat

Harry Vogel

Tzigane

J 109

Gerrit Wolkorte

Elger

Van de Stadt 34

Rutger Beekman

Selah

van de Stadt 34

Rob Straatsma

Stormvogel

Beneteau Oceanis Clipper 323

Hans Pietersma

Windfee

Corsair F31-R

Peter van der Schaaf

JAGER

Stern 33

Martin-Paul NeYs

Laphroaig

Kelt 29di

Michel Visser

Jalla Jalla

J105

Kees Brussen

Sophie's Breeze

Varianta 37

Robbert van der Sluijs-Veer

Red Label

Westerley GK 24

Ralph Lentz

Kelvin

Kelt 800

Jaap Kleingeld

Kattekop

Drifter 25

Piet Smit

Samurai

Kolibri 660

Juul Hondius

Tissum

Trio 96

Erik Aapkes

Jupiter

Victoire 855

 

Roelof Soeteman

Draaiert

Draijer 19

 

Anne Piersma

Woest Genoegen

Winner 950

Eelco Zijlstra

Troch

Evolution 26

Pieter Aartsen

H35

Gerard Aartsen

Jac

J24

Sander van den Berg

Shark

Emka 32

Gerwin Drent

Avalon

Friendship 22

Ulco Smits

La Vagabonda

Grand Soleil 42

 

Bart Solinger

Sophieke

Albin Ballad 30

Johan Meerkerk

Vita

Koopmans 11 meter

Maarten Post

Aquatic

Breehorn 37

Gezinus Hummel

Gint 2

Dehler 31

Ronald Kiel

Wairua

Hanse 370

Klaas Jan Kroon

Inspirit

Deheler 39 SQ

Bertil Beumer

Winner

Winner 950

Siebe Schootstra

Flecha FF95

Ron van Deursen

Zeil4us

Gibsea 302

Maarten van Oost

Levante

FF110

Lub Kramer

Panther

Dehler Optima 101

Florian Lakeman

Hydra

Proa