• De inschrijving voor oud deelnemers start op 12 November en voor nieuwe deelnemers start deze op 12 december.
  • Noteer deze datums.
Home » Meedoen » deelnemers Singlehanded 2020

Gerard Aartsen

Jac

J24

Pieter Aartsen

H35

Meastro 31

Theo Arendzen

Wending

Hanse 325

Rutger Beekman

Selah

van der  Stadt 34

Marco Bergman

Zeehond

Vanguard 2

Pim van den Brink

Kolibri

Kolibri

Piet van den Burg

Eclips

Kolibri 660

Bart Desaunois

Batfish

Figaro 2

Minke Docter

Niisa

Marsvin 22

Wim Douma

Sinne

Sunspeed 715

Eise Jan Drewes

Beagle

Elan 295

Paul vd Drift

Fortissimo

FF 65 Special

Hein Faber

Reliant

Southerncross 31

Roel Goossens

Gulliver

Seamaster 925

Jelte Hoekstra

Jorehi

Jeaneau Attalia 32

 

 

 

Theo Keiser

Robijn

E-boot

Roelof Klein

La Serena

Jeanneau Fantasia

Wytse van der Kolk

Alablanca

Victoire 933

Klaas Jan Kroon

Inspirit

Dehler 39 SQ

 

Ralph Lentz

Kelvin

Kelt 800

Arnoud Luijten

Vingilot

Koosd de Ridder One off

Idris van der Meer

Dixbay

Pieter Beeldsnijder 45

Jaap Metzlar

Bress

Bres Dehler 36CWs

Steven Neijenhuis

Walnood

Grinde

Martin Paul Neys

Laphroaig

Kelt 29

Wolfgang Okken

Bon Bida

Waarschip 1010

Maarten Van Oost

Levante

FF110

Anita Oskam

Storebror

Kolibri 660

Rob Overduin

Sponky

Bavaria 31

Anne Piersma

Woest Genoegen

Winner 950

Hans Pietersma

Windfee

Corsair F31-R

Peter vd Schaaf

Jager

Stern

Henjo Ruiter

Cras Factus Est 4

Dehler 35 CWS

Alain Schievink

Mevrouw de Bruin

Friendship 22

Job Schipper

Uitvreter

Waarschip 28LD

Marinus Sijdenborgh

Zoef (zeilen)

Beneteau First 210

Robert vd Sluijs Veer

Red Label

Westerly GK 24

Piet Smit

Samurai

Kolibri 660

Rob Straatsma

Stormvogel

Beneteau Oceanis 323

Klaas van der Thiel

Pretender

Waarschip 28 LD

Martin Valk

DEEP

Halberg Rassy 352

Mattijs Vinckemoller

Julia

Beneteau First 32

Harris Visser

Black Magic Woman

Waarschip 1010

Michel Visser

Element

Waarschip 740 Ocean

 

Rudolf de Willigen

Yippy Yo

Corsair F31r CC

 

Gerrit Wolkorte

Eiger

van der Stadt 34

Hein Zelle

Redshift

Draggonfly 920 extreme

MaxDirk Zwager

Hoogtevrees

Kelt 850Di

Andreas Pieser

Leafde 2

Friendship 33

Volgend jaar is er een Jubileum editie, dan wordt de Singlehanded voor de 45 keer verzeild. Oud deelnemers hebben de mogelijkheid om eerst in te schrijven